O nás

Are you thinking of selling?

Make an appointment for a free valuation of your property. We visit the property, advise you on a realistic asking price and we explain our way of working.
You can decide in all freedom whether or not you would like to work with us for the sale of your property.

Další informace

Bored with your interior?

Our decoration experts are at your disposal to guide you step by step in the design of your interior and will give you the best advice for your interior design.

Discover our tailor-made services to embellish the decoration of your home.

Explore our services

Název vašeho webu

Tony Fred, CEO

Tony, zakladatel a hlavní vizionář, je hnací silou společnosti. Miluje plné ruce práce s vývojem softwaru, marketingem a strategiemi zákaznických zkušeností.

Mich Stark, COO

Mich miluje přijímání výzev. Díky svým víceletým zkušenostem jako obchodní ředitel v softwarovém průmyslu pomohl Mich společnosti dostat se tam, kde je dnes. Mich patří mezi nejlepší mozky.

Aline Turner, CTO

Aline je jedním z ikonických lidí v životě, kteří mohou říci, že milují to, co dělají. Mentoruje více než 100 interních vývojářů a stará se o komunitu tisíců vývojářů.

Iris Joe, CFO

Iris se svými mezinárodními zkušenostmi nám pomáhá snadno porozumět číslům a vylepšuje je. Je odhodlána prosazovat úspěch a přináší svůj profesionální prozíravost, aby společnost posunula na další úroveň.